Hizmet Sözleşmesi ve Kurallar

Devlet-i Aliyyeyi Osmaniyye topraklarında yaşayan halkımızın aşağıdaki ferman ve buyruklara itaat etmeleri emrolunur. Ferman ve buyruklara itaat etmeyen serkeş eşkıyaların cezaları idam olmak suretiyle katledileceklerdir.

1- Cümle Osmanlı mülkünde yaşayan herkes birbirine saygılı olmak, din, dil, ırk ve cinsiyetlerine bakmaksızın saygı göstermek zorundadır.

2- Dinimize ve ecdadımıza küfretmek gafletinde bulunan meczuplar derhal cezalandırılacaktır. Cezası idamdır.

3- Devlet-i Aliyye'mizin konu olduğu bu forumda gereksiz mesaj yazmak, konu açmak, dinimizi ve devletimizi yargılayan konularda adı geçmek suçtur.

4- Devlet-i Aliyye'de hırsızlık, dolandırıcılık, kul hakkı en büyük suçlardandır. Bu alanda hiç kimse birbirini kandırmamalı, kötülük etmemelidir. Bu tarz davranışları gördüğünde bildirmeyen o davranışı yapan kadar suçludur..

5- Devletimizin sınırları içerisinde yaşayan herkes Türkçe'mizin kullanımına özen göstermeli, saçma cümleler içeren mesaj ve konular girmemelidir.

6- Forumdaki konuların ve mesajların içeriği hakkındaki sorumluluk konuyu ayada mesajı paylaşan kişiye aittir. Devletimiz hiçbir şekilde bunun sorumluluğunu kabul etmez.

Uyarı: Devlet-i Aliyye'de yaşayan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır.