Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

'Fevkat Tabia Olaylar' forumunda evrenberat tarafından 6 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. evrenberat

evrenberat Reaya+
    Reaya+

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Astral seyahati yapmanın püf noktası, odaklanmaktır. Vücudunuzu hissettiğinizde zaten kolaylıkla bunu yapabileceksiniz.
    Astral seyahat sanılanın aksine uyurken yapılmaz.
    Uyku halinden çok farklı olan bu olayı yapmanın en güzel zamanı uyandığınız ilk 10 veya 15 saniyedir. Yani zihninizin en boş olduğu vakit.
    Başka değinmek istediğim şey ise internette araştırma yapan çok kişi mutlaka denk gelmiştir. Üzerinizde bir şey olmasın, yorgan olmasın gibi şeyler söylüyor. Rahat olun diyorlar.
    Bahsedilen rahatlık; Kafa rahatlığıdır.
    üzerinizde yorgan olup olmaması, kıyafet olup olmaması astral seyahat yapmaya hiçbir şekilde engel değildir.
    O halde ben uyandım, hemen gözlerimi kapattım ve Astral seyahat denemeye başlıyorum.
    Vücudunuzda her hangi bir bölgeyi sanki içinizden bir parça koparmışçasına hareket ettirdiğinizi düşünüyorsunuz.
    Sadece hayal etmek gerekiyor başka bir işlem yok.
    Beyninizde olağanca günlük sorunları ve streslerinizi düşünmüyor ve mümkün olduğunca boş tutuyorsunuz.
    Beynimi ben hiçbir şekilde boş tutamıyorum derseniz size huzur veren bir şarkıyı kafanızın içinde tekrarlamakta bir alternatif.
    Zaman içinde kulağınızı dolduran uğultular, beyninizin içinde tekrarlayan çınlamalar duyacaksınız.

KORKMAYIN VE DEVAM EDİN!!

Birebir sohbetlerimde insanların astral seyahat yapmaktan vazgeçtiği nokta burası.
    eğer siz korkup yapmaktan vazgeçerseniz;
    Daha sonrasında problem yaşar ve o noktaya gelmek için ilkinden daha fazla çaba sarf etmek zorunda kalırsınız.
    Çınlamaları duyduktan sonra eklem yerlerinizden gelen çıtırtıları duyabilirsiniz. Bunlar Astral seyahat çıkışında olması gereken şeyler.
    Hepsini duyduktan sonra ölüm sessizliği dediğimiz sessizliğe kavuşacaksınız.
    Ölüm sessizliği çılgın bir tabir olarak duruyor olabilir, fakat hissettikten sonra o sessizliğe neden ölüm sessizliği dendiğini anlayabilirsiniz.

Çıkışınızda bahsedilen arafta kalma diye bir olayın olduğunu sanmıyorum.
    Ben bunu daha önce yaşamadım, yaşama tehlikesi dahi geçirmedim.

İlk çıkışınız muhtemelen 40 saniye sürecektir.
    Zaman içinde Astral seyahati tekrarlamak, içeride kalma sürenizi artırıyor.

İlk denemenizde evinizin içinde gezip geri dönün. Daha fazla açılmaya çalışmayın.

Astral seyahatten nasıl geri çıkabilirim?
    - Astral seyahate girmek kadar meşakkatli bir iş değil. Zaten zaman içinde nasıl daha fazla Astral seyahat yaparım sorusunu arayacaksınız o yüzden bunu dert etmeyin :)
    Mutlaka aradığınız bir cevap varsa;
    Korku veya adrenalin halinde kendiliğinden uyanıyorsunuz.

Enka ve Hünkar bunu beğendi.